Doamne, e cumplit!
Doamne, e cumplit!Fără să stea pe gânduri, dar cu tristeţe în glas, bruneta a răspuns afirmativ, fără să precizeze însă cine este cel care a lovit-o. Mamă a unui băieţel de patru luni, Andreea Mantea nu mai vrea să audă acum de bărbaţi. Îşi dedică tot tipul copilului, ba chiar se bucură de statutul de mamă singură. Mai mult, ea a mărturisit, în cadrul aceleiaşi emisiuni, că va ţine mereu cont de dorinţa fiului ei, atunci când îşi va alege un partener de viaţă.