Sânziana Buruiană este nedezlipită de fiica ei. Cele două au mai bifat astăzi o locaţie în care au ieşit împreună, dar nu, nu este vorba despre vreun parc în care au ieşit să respire aer curat.
Proaspăta mămică a postat pe contul său de socializare o imagine dintr-un Mall din Capitală, iar din fotografia pe care Sânziana a făcut-o publică reiese că sunt într-o cafenea. "La mall ca fetele", a scris vedeta.